דף ראשי אודות

אודות

פרופיל חברה:

שמעוני סחר בע"מ נוסדה בשנת 2007 ופועלת כעסק משפחתי, בשוק הרכב, כבר מ- 1983. החברה עוסקת בייבוא, שיפוץ ושיווק של גירים, ומנועים, וכן ביבוא ושיווק של מצברים ומנופים. בין המותגים המובילים אשר מייבאת החברה נמצאים שמות מכובדים כגון: מצברי Mutlu, מנועי Perkins ולאחרונה קיבלה החברה את נציגות מנופי Cormach בישראל.

גב מקצועי

שמעוני סחר פועלת כחלק מעסק משפחתי, עם כתריסר עובדים. בניהולה רשת מוסכי אליאנס ואוטו-גז – מוסך מורשה להסבת רכבים בגז - נציגים של Bedini. לחברה ניסיון והבנה עמוקה בתחום הרכב וההובלה זאת עוד מראשית דרכה, כאשר עסקה בייבוא של כלי צמ"ה מחברות מובילות וידועות כגון: Cobota, CAT, ו- JCB. בתוך החברה פועלים אנשי מקצוע בעלי הסמכה למכונאות משאיות ורכב פרטי, קצין בטיחות, מהנדס מכונות ומהנדס קירור.

מייסד החברה, מר חיים שמעוני, בעל רקע של הנדסת מכונות, איש חינוך אשר עסק בהוראת חשמל בטכניון חיפה במשך 13 שנה. משנת 1991 החל לעסוק ביבוא חלקי חילוף והחל גם לפתח את ענף הצמ"ה. בשנת 2001, בשליחות ציבורית נבחר מר שמעוני לכהן כסגן ראש מועצת בנימינה, במשך 5 שנים. בתפקידו הציבורי הוביל את ועדת התכנון של העיר, ועדת החינוך וכן מילא את תפקיד ממלא מקום ראש העיר. לאחר חזרתו לעסק המשפחתי ולעיסוקיו הפרטיים המשיך ופיתח את העסק והוסיף לשורותיו את מצברי Mutlu, את חברת Bedini להסבת רכבים בגז ולאחרונה גם את מנופי Cormach.

bs_Shake-hands_small

מאחורי מוצר מנצח עומדת סוכנות חזקה

שמעוני סחר בע"מ שמה לה למטרה לייבא מותגים ומוצרים איכותיים ולהעניק להם שירות ותמיכה ברמה גבוה ומקצועית. מצברי Mutlu נבחרו עלידי 9 יצרניות רכב בעולם, כמצבר הבית ומורכבים בפס הייצור של היצרן. Cormach אשר נוספה לקו הסוכנויות של שמעוני סחר בע"מ, נחשבת לאחת היצרניות המובילות בעולם באיכות ובחוזק של המנופים. מנופי Cormach נבדקו ונמצאו כעומדים בכל הדרישות ותקני האיכות האירופאים בצורה בלתי מתפשרת. כיום מספקת שמעוני סחר בע"מ, התקנה, שירות ותמיכה טכנית במנופים באמצעות קבלני משנה כגון: שמוליק הידראוליקה בפתח תקווה, בקעה הידראוליקה, מסגריית החברים באשדוד ועוד.

איכות עבודות ההתקנה ורמת השירות לה התחייבו קבלני המשנה נבדקה בקפידה ונמצאת במעקב בקרת האיכות של שמעוני סחר בע"מ ותחת פיקוח של המהנדס יצחק דורמן.

עם הפנים קדימה

תוכניות העתיד של חברת שמעוני סחר בע"מ כוללות בנית מערך שירות פנימי ועצמאי בארגון. תוך נתינת שירות נאות, מקצועי, בעל יכולת מענה לכל בעיה טכנית, בצורה יצירתית גמישה, מהירה ובאמנת שירות גבוה. מערך השירות העתידי למנופי Cormach יכלול גם שירותי התקנות, תיקונים, ניידת שירות טכני לשטח לטובת לקוחות החברה ובעלי מקצוע מיומנים ומאושרים על ידי היצרן Cormach.


טלפון: 09-8621146, פקס: 09-8870825  רחוב האורג 3, אזה"ת הישן נתניה

ترجمة فوق الأخضر