דף ראשי מאמרים שוק המנופים בישראל

שוק המנופים בישראל

שוק המנופים בישראל, עבודות הגובה ושינוע התרחב בעשור האחרון בישראל. שירותי מנופים מוצעים כיום למגוון מטרות ומשימות.

 

שוק המנופים בישראל

תחום עבודות הגובה, מנופים ושינוע התרחב לאחרונה בישראל, וכיום ישנן יחסית הרבה חברות, שמציעות שירותי מנופים למגוון מטרות ומשימות. הריבוי היחסי של חברות מנופים בארץ יוצר תחרות שטובה לשוק וטובה ללקוחות, בגלל ירידת מחירים ועלייה בסטנדרטים בעקבות אותה תחרות. ישנן חברות מנופים גדולות מאוד עם צי מנופים גדול, וישנן חברות קטנות, שמציעות מנוף אחד או שניים במסגרת שירותי הובלות כלליים וישנן חברות, שמייבאות מנופים ורק מרכיבות אותם על רכבים מקומיים ומשאיות או חברות שמתכננות ובונות את המנוף בעצמן.

 

לקוחותינו – שירותי מנופים

לחברות המנופים, צי מנופים גדול ומקיף מאוד וקהל היעד שלהן הוא בעיקר המגזר העסקי-תעשייתי. חברות מנופים אלו מעורבות בפרויקטים גדולים בתחום הבנייה והתשתיות, ומציעות לרוב מנופים הידראוליים ענקיים, שמורכבים על משאיות מיוחדות, ובנוסף שירותי במות הרמה של ציוד שינוע כבד. החברות הגדולות לעבודות הרמה וגבהים מתרכזות בעיקר בשוק המנופים, ולא מציעות מגוון רחב של מוצרים או שירותים מעבר לכך.

לצד החברות הגדולות, שמציעות שירותי מנופים, פועלות מספר הולך וגדל של חברות קטנות יותר, שמציעות מגוון פתרונות מנופים למגוון לקוחות. חברות אלו פועלות גם בשוק הפרטי לצרכים כמו העברת דירות בעזרת מנופים, פינוי פסולת גינה, אספקת ברזל, חומרי בנייה, בלוקים, פלטות שיש ועוד. חברות אלו מציעות מנופים קטנים ונמוכים, כמו מנופי סל על גבי רכבים לעבודות, שאינן בגובה רב וגם מנופי הרמה מסוגים שונים לעבודות מורכבות וגבוהות יותר. כמובן שמבחינת צי מנופים, חברות אלו מחזיקות פחות ציוד, אך עדיין מדובר לרוב על שירות וציוד איכותי ואמין מאוד. במקרים רבים, החברות הקטנות יותר מציעות שירותים נוספים, ולא רק שירותי מנופים לצרכים שונים. הרבה חברות מציעות שירותי הובלות במוצר העיקרי שלהן, הובלות דירות, משרדים ועוד. בנוסף, מוצעים במקרים מסוימים שירותי שינוע, במות הרמה, גלגלות וציוד הרמה קל למגוון מטרות.

 

יבוא, שיווק והתקנת מנופים

כחלק בלתי נפרד מחברות המנופים הקטנות והגדולות, פועלות חברות הייבוא של מנופים וחברות שמתכננות, בונות ומרכיבות מנופים על גבי פלטפורמות רבות. אלו חברות שלעיתים גם יציעו שירותי השכרת מנופים, אך עיקר פעילותן הוא תכנון מנופים, ייצור או הזמנה של חלקים מוכנים, והרכבה של המנוף על פלטפורמות ספציפיות כמו משאיות, רכבים מסחריים, טרקטורים ועוד. בשמעוני סחר בע"מ אנו מקפידים שלא להתחרות בלקוחותינו. על כן, אנו מייבאים משווקים ומתקינים מנופים אך לא מספקים שירותי מנוף.

 

חברות מנופים- מקצועיות

תנאי הכרחי לעבודה עם חברת מנופים, וכמובן שגם להצלחתה בסופו של דבר, הוא שהחברה חייבת לספק שירות איכותי, מקצועי מאוד, אמין ובטוח. מנופים הם כלי שעלול להיות מסוכן ורגיש, ולכן אנשי המקצוע הרלבנטיים בחברה צריכים להיות מיומנים ומקצועיים ללא פשרות. כמו כן, חשוב שהמנוף יהיה חזק, מדויק ובטיחותי. אנו מזמינים אתכם לקרוא על יתרונות מנופי Cormach, בדף המוצרים שלנו.

טלפון: 09-8621146, פקס: 09-8870825  רחוב האורג 3, אזה"ת הישן נתניה

ترجمة فوق الأخضر